Witamy w sklepie BCM!

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesną platformę zakupową dedykowaną przede wszystkim użytkownikom sprzętu do automatycznej identyfikacji. Sklep został zbudowany z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i wygody naszych obecnych i przyszłych Klientów, dlatego odpowiadając wymogom współczesności położyliśmy równy nacisk na jego wersję mobilną. Na Państwa zapytania czeka grupa specjalistów do spraw sprzedaży, pogłębionym wsparciem technicznym służą również specjaliści do spraw technicznych – wszyscy z wieloletnim doświadczeniem w branży AutoID pozwalającym rozpoznać Państwa potrzeby zanim dokonacie Państwo zakupu, dobrać odpowiedni sprzęt, oprogramowanie i usługę a także wspierać w trakcie użytkowania urządzeń w miarę potrzeb i możliwości, zapewniając również serwis pogwarancyjny oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych.

Szczycimy się owocną współpracą ze wszystkimi wiodącymi producentami urządzeń AutoID: Zebra, Datalogic, Honeywell, Toshiba, Citizen, Sato, Unitech, Bixolon, Epson, Brother, Newland, M3 Mobile, DTM Print, których przedstawiciele, w przypadku większych, skomplikowanych projektów, także gotowi są Państwa wesprzeć wraz z naszymi specjalistami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nie ograniczamy się jedynie do urządzeń automatycznej identyfikacji, stąd pomysł rozszerzenia oferty np. o całą gamę wag, liczarek pieniędzy i sorterów bilonu czy sterylizatorów i folii ochronnych – to właśnie dzięki sugestiom naszych Klientów wprowadziliśmy stale uzupełnianą ofertę etykiet, które jesteśmy w stanie wykonać również na indywidualne zamówienie według dostarczonego wzoru.

Życząc udanych zakupów serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez komunikator internetowy (czat).

Życzymy przyjemnych zakupów!

Dane sklepu:

BCM Piotr Pryjda
ul. Cieszyńska 362
43-382 Bielsko-Biała

NIP: 547 175 06 25

Numer rachunku: 
12 1050 1070 1000 0091 3713 0721
ING Bank Śląski

 

Sprzedaż:

[email protected]

33 812-30-79

Marketing:

[email protected]

726-023-726

 

Wsparcie techniczne:

[email protected]

726 160 079

Loading...